Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.
Nacházíte se: Home >> Sortiment >> Tepelné izolace

Tepelné izolace

 

Nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm

bramac-thermJen taková skladba střešní konstrukce, která splňuje stavebně fyzikální požadavky zejména s ohledem na ochranu tepla a zároveň vylučuje nežádoucí následky kondenzace vodní páry, zajišťuje příjemnou pohodu bydlení, minimalizuje náklady na teplo a je trvale funkční. Všechny tyto požadavky mohou být jednoduchým způsobem splněny kvalitním tepelným izolantem z polyisokyanurátové pěny na bázi polyuretanu (PIR). Tento tepelně izolační materiál je pokládán celoplošně seshora na střešní krokve. Tím se zabrání vzniku tepelných mostů přes krokve, které vedou ke ztrátě tepla.

Tak lze mnohem jednodušeji dosáhnout požadovaných hodnot součinitele prostupu tepla U oproto jiným řešením, např. zvětšováním výšky krokví při provedení běžné mezikrokevní izolace.

Pro BramacTherm nabízí firma Bramac zdarma servisní posouzení. Výsledkem posouzení bude prokázána dostatečná tepelná ochrana a ochrana před kondenzací zadané střešní skladby, jakož i posouzení nezbytného připevnění tepelné izolace (typ, počet a rozteče sysstémových vrutů BramacTherm).

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.bramac.cz.

 

Izolace IKO enertherm

afbeelding-kwaliteitTENKÁ DESKA, OPTIMÁLNÍ VÝKON
Izolace IKO enertherm má jeden z nejlepších výkonů na m2. To znamená, že naše tenčí desky dosahují vyšší izolační hodnoty než jiné izolační materiály (např. EPS, XPS a minerální vlna). Izolace IKO enertherm tak umožňuje optimální využití prostoru podlahy, stěn a střech.

NÍZKÁ HMOTNOST
Hmotností 32 kg/m3 se IKO enertherm řadí mezi lehké izolace. Nízká hmotnost usnadňuje manipulaci s materiálem.

ROZMĚROVÁ STABILITA
Použitím jemné buněčné struktury je dosaženo lepších mechanických vlastností než v případě hrubší pěny. Díky tomu jsou naše izolační desky rozměrově stabilní a po mnoho let si uchovávají své izolační vlastnosti.

OHNIVZDORNOST
Izolace IKO enertherm je klasifikována jako třída B s2, d0 (koncové použití). Desky produkují velmi málo kouře a nedochází u nich k roztavení ani odkapávání. Z hlediska retardace hoření mají vlastnosti charakteristické pro jejich chemickou strukturu.

ODOLNOST PROTI VLHKOSTI
Izolace IKO enertherm se vyznačuje velmi nízkou absorpcí vody a je odolná proti hnilobě a plísním. Díky tomu si svou izolační hodnotu udržuje za všech podmínek.

MENŠÍ OBJEM
Menší tloušťka desek IKO enertherm znamená nižší přepravní náklady, a přitom jejich izolační hodnota je srovnatelná s jinými materiály.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.enertherm.eu/cz/.

 

Tepelné izolace BAUDER

BAUDER-SD Grundl WD ASP 600 02V zásadě existují tři metody tepelné izolace střech: Nadkrokevní tepelná izolace, izolace mezi krokvemi nebo kombinace obou těchto postupů. Při nadkrokevní tepelené izolaci, což je z fyzikálního hlediska nejlepší izolační postup, je po celé ploše střechy položen uzavřený systém z izolačních prvků. Tím zůstávají průřezy dřeva krokví štíhlejší. Při izolaci mezi krokvemi určuje předepsanou tloušťku a kvalitu izolačního materiálu výška krokví. Krokve pak v každém případě vycházejí výš, než by bylo staticky nutné. Kromě toho vznikají od krokví a stěn tepelné mosty, které zhoršují výkon izolace. Je to asi tak, jako byste ze svého zimního pláště vystřihli proužek. Takzvaná kombinovaná izolace podporuje slabá místa izolace mezi krokvemi a umožňuje štíhlé střešní konstrukce.

NADKROKEVNÍ IZOLACE
U nadkrokevní tepelné izolace, z fyzikálního hlediska nejlepší izolační metody, se na celou plochu střechy pokládá uzavřený systém z izolačních prvků, který chrání jak obytný prostor, tak i konstrukci střechy. V důsledku toho zůstávají průřezy krokví štíhlejší a zabrání se tepelným mostům od krokví a dělících stěn.

KOMBINOVANÁ IZOLACE
Kombinovaná izolace je kombinací izolace mezi krokvemi a přídavné izolační vrstvy nad nebo pod krokvemi. Podporuje slabá místa izolace mezi krokvemi a umožňuje štíhlé střešní konstrukce.

VNITŘNÍ IZOLACE
Nezáleží na tom, zda se jedná o novou nebo starou zástavbu. Přídavná izolační opatření pod krokvemi, stropem nejvyššího podlaží, stropem nebo podlahou sklepa zabraňují tepelným únikům. V těchto případech je z důvodu zachování prostor zapotřebí zvláště tenkých, ale vysoce účinných tepelně izolačních prvků, které nabízí firma Bauder. Podle použití se dodávají s rozmanitými funkčními vrstvami, například ze sádrovláknité desky nebo OSB desky.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.bauder.cz.

 

URSA - tepelné izolace

ursa-izolaceSpolečnost URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních izolací na českém trhu.

Od roku 2003 je URSA součástí evropské skupiny URALITA, působící v oblasti výroby a distribuce stavebních materiálů.

Růst prodeje a podíl na českém trhu lze označit za významný. Pevné místo značky URSA svědčí o tom, že kvalita výrobků prodávaných pod touto značkou má na našem trhu velký význam.

  • URSA GLASSWOOL - akustické desky, izolační plsť, fasádní desky.
  • URSA XPS - tepelně izolační desky
  • URSA PureOne - uživatelsky příjemná, bílá, tepelná, akustická a protipožární minerální izolace.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.ursa.cz.

 

ISOVER - nejširší nabídka tepelných, zvukových a protipožárních izolací

zatepleni-isoverSpolečnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (dříve SAINT-GOBAIN ORSIL s.r.o.) vyrábí tepelné izolace, zvukové izolace a protipožární izolace. ISOVER je největším výrobcem izolačních materiálů na světě a také jedničkou v nabídce izolací na českém trhu.

Izolace ISOVER se vyrábí v té nejvyšší kvalitě v moderním výrobním závodě v Častolovicích, který má tradici ve výrobě izolací více než 40 let. V Častolovicích je také umístěno sídlo společnosti. Další výrobní závody jsou v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou, kde se vyrábějí izolace z expandovaného polystyrenu EPS, které byly do konce roku 2009 nabízeny pod značkou Rigips.

Kompletní nabídka značky ISOVER zahrnuje izolační materiály ze skelné vaty, čedičové vlny, extrudovaného polystyrenu XPS a expandovaného polystyrenu EPS. ISOVER tak nabízí nejširší sortiment izolačních materiálů pod jednou značkou.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.isover.cz.

 

Máte zájem o nákup tepelné izolace?

Jmno a p?jmen (*):
E-mail (*):
Bezpe?nostn kd:
Vlote prosm text z obrzku:
Telefon:
Text zprvy (*):

 

Sortiment - izolace


logo-Bramac-new


logo-IKO-enertherm


logo-Bauder


logo-URSA-uralita


logo-isover

Proč zvolit STALAK

 

Dodáním od nás získáte

 

Rychlý kontakt

Rychnov nad Kněžnou:
tel.: 494 531 012, 494 539 481
fax:
494 531 011
mob.: 777 796 794
e-mail: stalak@stalak.cz

 

Naši partneři