Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Betonové střešní krytiny

Akce-slevy

Betonová krytina je vyráběna ze standardní betonové směsi – výhradně z přírodních surovin, kterých je v přírodě prakticky nevyčerpatelné množství (jemného křemičitého písku, cementu, vody, případně pigmentů a dalších přísad). Tašky jsou z probarveného betonu s lesklou či matnou povrchovou úpravou.

Betonové střešní krytiny jsou jako jeden z mála materiálů plně recyklovatelné, navíc již při výrobě dochází k nízké spotřebě energie, čímž se šetří životní prostředí.

BRAMAC betonova

Výrobci betonových střešních krytin

logo bramac

Společnost Bramac využívá kvalitní know-how v oboru výroby betonových tašek, dlouholeté zkušenosti a širokou nabídku modelů střešních tašek k tomu, aby uspokojila i náročného klienta a nabídla mu kvalitu za dobrou cenu.

Betonové střešní tašky Bramac jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin: písku, vody, portlandského cementu a pigmentů oxidu železa. Povrchová úprava betonových tašek zahrnuje širokou nabídku od přírodního povrchu, přes standardní dvojitou povrchovou úpravu, povrch s ochrannou vrstvou Protectoru až po STAR, který představuje novou technologii výroby střešních tašek. Je tedy možné volit povrch od hrubé struktury (model Montero) až po ideálně hladký povrch (model Classic STAR). Široká škála barev a rozmanitost profilů tašek uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Výhody betonových střešních tašek Bramac: extrémní pevnost, ekologická výroba, redukce nákladů při pokládce střechy, povrchová úprava Protector, technologie STAR, ochrana proti hluku, nadstandardní záruky.


logo bramac

Pevné a odolné betonové střešní tašky značky CREATON se vyznačují neopakovatelnou estetikou. Nadčasové tvary v atraktivní škále barev dokonale zapadají do současně panujících architektonických trendů. Bez ohledu na to, zda si vyberete tradiční model v klasické barvě nebo moderní plochou tašku v designové barvě, můžete si být jisti, že vaše nová střecha bude skvělou ozdobou vašeho domova.

Všechny naše výrobky určují nový standard na světovém trhu s betonovými střešními taškami. Díky přírodním složkám pocházejícím z nejlepších nalezišť, použitím moderních technických řešení a pečlivé kontrole v každé fázi výroby vzniká střešní taška s vysokým standardem s 30-ti letou záruční dobou. Maximální kvalita a trvanlivost jsou zárukou toho, že získáváte dokonalý a osvědčený produkt.

 Dachowka cementowa CREATON najlepszej jakosci naturalne skladniki
Přírodní suroviny

 Dachowka cementowa CREATON bogata paleta trwalych kolorow
Paleta trvanlivých barev

 Dachowka cementowa CREATON nowoczesne i estetyczne powierzchnie
Estetické povrchy

 Dachowka cementowa CREATON solidne i funkcjonalne akcesoria 2
Funkční doplňky

Inovativní konstrukční řešení

Betonové střešní tašky CREATON, nazývané také cementové tašky, jsou mimořádně odolné vůči působení nepříznivých vnějších vlivů. Jejich mechanická pevnost je o 30% vyšší ve srovnání s hodnotami platné normy PN-EN 490. Každý z modelů dostupných v naší nabídce se vyznačuje tvarem navrženým na základě inovativních konstrukčních řešení. Mezi nejdůležitější prvky konstrukce našich betonových střešních tašek patří:

 • Vodní drážky – umožňující rychlý odtok vody z povrchu tašek.
 • Spodní žebrování – vytváří na závětrné straně tašky efekt vzduchového polštáře a minimalizuje tím riziko průniku sněhu a deště.
 • Hluboko profilované postranní drážky jsou dodatečnou ochranou proti zarůstání povrchu mechem a usazování sedimentů.
 • Dvojitá výztužná žebra ve spodní části – zvyšují stabilitu a přípustné zatížení tašky.
 • Čtyři podpůrné výstupky - napomáhají správnému rozložení vlastní hmotnosti tašky a zátěže způsobené větrem a sněhem.
 • Zaoblený spodní okraj - zlepšuje odtok vody a nečistot ze střešní plochy a brání zarůstání mechem.

logo bramac

Česká firma Besk spol.s r.o. v Praskačce u Hradec Králové, výrobce betonové střešní krytiny, vznikla na základě podnikatelského záměru v roce 1991 a brzy se zařadila mezi přední výrobce betonové střešní krytiny v České republice.

Tašky jsou probarvené ve hmotě a opatřené velmi kvalitním dvojnásobným akrylátovým nástřikem od renomované německé firmy, která se problematikou barev na střechu zabývá více jak 50 let.


logo bramac

Betonová střešní krytina KM Beta je produktem ryze českého výrobce stavebních materiálů. Firma KM Beta a.s. vznikla koncem roku 1996, ovšem historicky se výroba na jižní Moravě, v domově KM Beta, datuje do doby před První republikou.

Betonová střešní krytina KMB BETA a KMB HODINKA jsou elegantní a přitom vysoce účelné. Tašky jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o tyto výrobky.


logo bramac

Výroba střešních krytin má ve společnosti Mediterran dlouholetou tradici sahající až do roku 1920. Zakladatel společnosti Kálmán Mészáros jako první z generace začal s manuální výrobou betonových výrobků v obci Neded na Slovensku. Ještě i v současnosti v této oblasti nacházíme střechy pokryté 80-90letou tzv. „mészárosovskou“ střešní krytinou. Výroba se postupně přesunula do Maďarska, kde má nyní společnost Mediterran dva moderní závody ve městě Bóly na jihu a ve městě Kunszentmiklós v centrální části Maďarska.

TERRAN


logo bramac

Betonpres kompletní střešní systém. Společnost Betonpres a.s. vyrábí a dodává na trh betonovou střešní krytinu vysoké kvality se zárukou 30 let. Kvalita výrobku je dosažena používáním vysoce kvalitních ryze přírodních surovin a stálou kontrolou ve všech fázích celého výrobního procesu.

Dodáním od nás získáte

 • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
 • - Dodávky přesně na míru
 • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
 • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
 • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

 • - Zpracování cenové nabídky - více variant
 • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
 • - Odborný poradenský servis
 • - Spolupráce s projektanty
 • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search