Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Impregnace

Akce-slevy

Penetrační nátěry - slouží pro přípravu stavebních podkladů, sjednocují savost podkladů, zpevňují jej, slouží jako můstek pro aplikaci dalších vrstev.

Vodoodpudivé impregnační nátěry - přípravky pro ochranu porézních materiálů před nepříznivými povětrnostními vlivy, vnikáním vody, agresivními chemikáliemi a špínou z ovzduší, zabraňují transportům solí z podkladů, vhodné na beton, cihly, omítky a další materiály.

Přísady do betonu - plastifikátory, urychlovače pro zlepšení zpracovatelnosti betonů, vylepšují hmoty pojené cementem, zlepšují plasticitu a vyzrávání. Zimní přísady pro betonáže zvyšují hydratační teploty a urychlují počáteční nárůst pevnosti betonu.

Přísady do malt - Přípravy pro vylepšení zdících malt a omítek, přísady pro přípravu sanačních omítek.

Povrchově aktivní látky - speciální přípravky povrchově aktivních látek, pro čištění a ošetřování, ale také pro snížení vlhkosti.

Biocidní ochrana - přípravky pro likvidaci plísní s okamžitým sanačním i preventivním účinkem.

Montážní pěny - výplňová a těsnící polyuretanová hmota na montáže zárubní, okenních rámů a jiných konstrukcí, vyplňování otvorů, dutin, prostorů mezi panely, příčkami, stropem a podlahou, prostupů vedení elektřiny, vody, plynu a topení. Vynikající tepelná izolace půdních prostor, koupelnových van, bojlerů a chladírenských zařízení. Vhodná i pro zvukové izolace a spárování roubených staveb.

Silikonové tmely - těsnící tmel na zasklívání skel do dřevěných rámů tmelení a spárování konstrukčních spár, obkladů, dlažeb, umyvadel, smaltových a akrylátových van, WC, bidetů, sprchových koutů, kuchyňských linek, bazénů, dřezů, mrazících boxů, apod. Má velmi vysokou přilnavost ke stavebním materiálům jako jsou ocel, plasty, zdivo, polykarbonát, hliník, sklo, dřevo apod.

Výrobci stavební chemie

logo capacco

Společnost STACHEMA byla založena v roce 1991 na Slovensku, následně v roce 1992 v České republice a v současné době je jedním z předních výrobců a dodavatelů kompletního sortimentu stavební chemie, materiálů pro povrchové úpravy fasád, chemických přípravků a speciálních hmot. Od roku 2013 je firma Stachema dělena do jednotlivých divizí /stavební chemie, speciální malty, chemické přípravky, povrchové úpravy a servis.

Výrobní sortiment zahrnuje přísady do betonů a malt, systémy určené l ochraně a povrchové úpravě fasád a stavebních konstrukcí, omítek, betonu i zateplovacích systémů. Dále zahrnuje výrobky pro úpravu povrchů interiérů, materiály pro impregnaci a povrchovou úpravu dřeva a širokou řadu užitkové chemie.

logo capacco

Den Braven - výrobce stavební chemie a dodavatel systémových řešení pro stavebnictví a průmysl. Tradiční přední producent výrobků stavební chemie. Výroba a prodej stavebních materiálů, přípravků pro průmysl, strojírenství a auto průmysl. S výrobky Den Braven budete stále "na špici".

Stavební chemie DEN BRAVEN obsahuje produkty pro penetrace a přípravu stavebních podkladů, dále příměsi do stavebních hmot a směsí a výrobky s ochrannými impregnačními účinky. Do této kategorie výrobků také patří plastifikátory a urychlovače, nemrznoucí přísady, ale také odstraňovače a čističe nebo přípravky na likvidaci plísní.

logo capacco

Společnost byla založena v srpnu 1991. Sdružení se zabývá výrobou a obchodem v oblasti spotřební a průmyslové chemie. V květnu 1997 je založena společnost SG spol. s.r.o Zlín a výroba se rozšiřuje o další obchodní komodity v sortimentu lepidel, ředidel a sortiment koželužských přípravků. V roce 2000 se společnost začíná orientovat na výrobu stavební chemie a přichází na trh s novou produktovou řadou s obchodním názvem SIGA PRO.V průběhu dalších let společnost začíná vyrábět barvy na silnice, nátěrové hmoty pod názvem CHYTRÁ BARVA.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search