Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Tepelní izolace a hydroizolace

Izolace

Tepelná izolace při stavbě či rekonstrukci je jednoznačně správné rozhodnutí. Důvodem pro zateplení je kromě odpovědného přístupu k přírodě hlavně finanční úspora na vytápění s ekonomickou návratností a komfort v horkých letních dnech.

logo capacco

ISOVER vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály ISOVER, v USA každý pátý dům. ISOVER, jedna z divizí francouzského koncernu Saint-Gobain, je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.

ISOVER je v České republice dlouhodobě č. 1 na trhu tepelných izolací a firmou nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě. Má zde 3 výrobní závody: Častolovice – moderní závod na výrobu minerálních izolací s tradicí 50 let, velká část produkce se exportuje. V závodech v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou se vyrábí výrobky z expandovaného polystyrenu.

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z čedičové i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení. Materiály ISOVER jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov.

logo capacco

Tradice výroby sendvičových panelů s izolací z polystyrenu v ČR sahá až do roku 1994. Firma P-SYSTEMS vznikla v roce 2000 a za celou tuto dobu prošel celý systém výroby i montáží vývojem až do jeho dnešní moderní podoby. Z původních pronajatých výrobních prostor v areálu nynějších Poličských strojíren se v roce 2006 přestěhovala výroba do Vysokého Mýta. 

Pěnový polystyren (EPS) se vyrábí ve standardních variantách a to jako tradiční bílý a dále pak tzv. černý, kdy se příměsí grafitu získává výrobek nové generace s lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi. Dle rozlišení napětí v tlaku se výrobky dále dělí na polystyren fasádní, střešní, podlahový a soklový.

V nabídce jsou i sendvičové panely stěnové (PS, WS) a střešní (PR, WR), jejichž jádro je tvořeno buď polystyrenem nebo minerální vatou. Variabilita výrobků je zajištěna jednak výběrem profilace, kde zákazníci mohou vybírat až ze 4 různých typů, jednak širokou škálou barevných odstínů (v celém rozsahu vzorníku barev RAL). Panely jsou vyráběny v tloušťkách od 50 do 250 mm, jejich šíře je 1000 mm a délka panelů je libovolná podle požadavků zákazníka.

logo capacco

Společnost URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací na českém trhu. Růst prodeje a podíl na českém trhu lze označit za významný. Pevné místo značky URSA svědčí o tom, že kvalita výrobků prodávaných pod touto značkou má na našem trhu velký význam. 

V roce 2014 URSA oslavila 20. let působení na českém trhu. Tento jubilejní rok byl pro společnost URSA CZ velice významný, společnost změnila své logo a zároveň uvedla na trh novinku - inovovanou minerální izolaci URSA PUREONE.

logo capacco

ROCKWOOL vyrábí produkty s ohledem na potřeby současného světa. Nabízí systémové řešení pro stavební izolace, akustické řešení interiérů, vnější obkladové systémy a využití izolací ve zpracovatelském, automobilovém i námořním průmyslu. ROCKWOOL obohacuje moderní bydlení, zlepšuje kvalitu života lidí a udržuje je v pohodlí, zdraví a bezpečí. Produkty z kamenné vlny ROCKWOOL zahrnují rozmanité spektrum originálních řešení v různých aplikacích jako stavební a technické izolace ROCKWOOL, stropní akustické izolace ROCKFON, fasádní izolační panely ROCKPANEL.

logo capacco

Společnost KNAUF Praha s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších výrobců stavebních materiálů v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových produktů a systémů. Knauf se specializuje na výrobu systémů pro suchou výstavbu, podlahy, omítky a fasády. Systémy suché výstavby Knauf představují synonymum tepelné izolace a účinné ochrany proti hluku a požáru. Lité podlahy a vyrovnávací stěrkové hmoty Knauf na podlahy zajišťují rychlý postup výstavby. V portfoliu výrobků Knauf je i velmi široká oblast suchých maltových směsí a tzv. hobby programu, což je široká škála produktů pro hydroizolace, lepení a obkládání, penetrace a finální údržbu. Značka Knauf je vždy spojována s vysokou kvalitou produktů a nadstandardním odborným servisem, včetně poradenství a odborného zaškolování svých partnerů.

logo capacco

Společnost DCD IDEAL spol. s r.o. se zabývá již přes 45 let výrobou tepelně a zvukově izolačních materiálů pro stavebnictví. Výrobní sortiment společnosti je specializovaný na výrobu široké škály tepelně a zvukově izolačních desek z expandovaného polystyrenu (EPS) určených pro použití ve stavebnictví či přidružených oborech.

logo capacco

Společnost Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. výrobce stavebních hmot a materiálů, je závod s výrobou suchých omítkových a maltových směsí, stavební chemie, mletých vápenců, mletých dolomitů, drceného a tříděného kameniva. Z bohatého sortimentu výrobků si může zákazník vybrat stavební materiály pro hrubou stavbu, dokončovací stavební práce, zateplovací systémy nebo výrobky stavební chemie. Kromě stavebních hmot dodává na trh drcené a tříděné kamenivo a mleté vápence nebo dolomity.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search