Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Nadkrokevní izolace

Akce-slevy

Jen taková skladba střešní konstrukce, která splňuje stavebně fyzikální požadavky zejména s ohledem na ochranu tepla a zároveň vylučuje nežádoucí následky kondenzace vodní páry, zajišťuje příjemnou pohodu bydlení, minimalizuje náklady na teplo a je trvale funkční. Všechny tyto požadavky mohou být jednoduchým způsobem splněny kvalitním tepelným izolantem.

Jak již název sám napovídá, nadkrokevní izolace je zateplení střešního pláště v rovině nad krokvemi. Logickým důsledkem tohoto způsobu zateplení je posunutí konstrukcí střešní krytiny, která nebude ležet přímo na krokvích, nýbrž na nadkrokevní tepelné izolaci.

Výrobci nadkrokevních tepelných izolací

logo bramac

Bramactherm rez podkrovim

Energii uspoříte nejlépe tam, kde se ztrácí. To je většinou přes nezateplenou nebo špatně odizolovanou střechu. Kdo chce tedy ušetřit, bude trvat na vysoce efektivní tepelné izolaci, která výrazně redukuje tepelné ztráty. Pro rekonstrukce je vhodný BramacTherm Kompakt, pro novostavby BramacTherm Top a pro novostavby a rekonstrukce BramacTherm Pro. Na zateplení střech komplikovaných tvarů či na ploché střechy použijte BramacTherm Basic. BramacTherm Floor představuje tepelnou izolaci, ale zároveň umožňuje využít podkrovní prostory pro další využití.

logo bramac

SATJAM Izopir - ideální řešení pro dodatečné zateplení Vaší střechy. Moderní, účinné a spolehlivé řešení zateplení šikmých střech, zajišťující optimální splnění stavebně-fyzikálních požadavků na tepelnou ochranu a ochranu proti kondenzaci. Tepelně-izolační panely jsou vyrobeny z polyisokyanurátové pěny PIR vypěněné mezi dvě vrstvy kompozitové vložky StoneGlass na bázi skelných a minerálních vláken.

logo bramac

Izolace IKO enertherm má jeden z nejlepších výkonů na m2. To znamená, že tenčí desky dosahují vyšší izolační hodnoty než jiné izolační materiály (např. EPS, XPS a minerální vlna). Izolace IKO enertherm tak umožňuje optimální využití prostoru střech, stěn a podlah.

logo bramac

Systémové unikátní řešení tepelné izolace je novinkou značky Tondach. Nese název iRoof a ocení jej majitelé novostaveb stejně jako investoři plánující rekonstrukci střechy. IRoof představuje střechu, která dýchá. Už žádné škody vzniklé kondenzáty a plísněmi. K dispozici jsou 3 unikátní skladby izolace střešní konstrukce iRoof Uni, iRoof Renova, iRoof Top, které zabrání přehřívání interiéru v letním a úniku v zimním období. Dokonalá vzduchotěsnost systému zabrání infiltraci vzduchu z exteriéru do interiéru. Souvislá izolační deska bez dřevěných prvků uvnitř zaručuje ideální vlastnosti v celé ploše střechy. Moderní materiál PIR je recyklovatelný a při požáru neuvolňuje jedovaté látky.

logo bramac

Společnost URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací na českém trhu. Růst prodeje a podíl na českém trhu lze označit za významný. Pevné místo značky URSA svědčí o tom, že kvalita výrobků prodávaných pod touto značkou má na našem trhu velký význam.

logo bramac

Je tomu více jak 160 let, kdy vznikly první produkty určené pro střechy. Dnes je společnost Bauder synonymem výroby  hodnotných a bezpečných střech s dlouhou životností, ekonomicky výhodných a šetrných k životnímu prostředí, s vizí podávat ve všech oblastech špičkové výkony.

V zásadě existují tři metody tepelné izolace střech: Nadkrokevní tepelná izolace, izolace mezi krokvemi nebo kombinace obou těchto postupů. Při nadkrokevní tepelené izolaci, což je z fyzikálního hlediska nejlepší izolační postup, je po celé ploše střechy položen uzavřený systém z izolačních prvků.

logo bramac

Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (dříve SAINT-GOBAIN ORSIL s.r.o.) vyrábí tepelné izolace, zvukové izolace a protipožární izolace. ISOVER je největším výrobcem izolačních materiálů na světě a také jedničkou v nabídce izolací na českém trhu.

Kompletní nabídka značky ISOVER zahrnuje izolační materiály ze skelné vaty, čedičové vlny, extrudovaného polystyrenu XPS a expandovaného polystyrenu EPS. ISOVER tak nabízí nejširší sortiment izolačních materiálů pod jednou značkou.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search