Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Okapy, tabule, svitky

Akce-slevy

Okapový systém představuje komplexní řešení pro odvod dešťové vody. Okapy, okapové systémy neboli žlaby, svody existují v několika možných materiálových provedeních. V nabídce můžete narazit na klasické měděné okapy, dále na pozinkované, plastové, titanzinkové, hliníkové okapy, barvené pozinkované žlaby a svody. Výběr záleží na vkusu zákazníka a na využití žlabů a svodů.

Rovinné plechy a svitky

Měděné, titanzinkové, pozinkované a hliníkové plechy v tabulích a ve svitcích. Tyto plechy se používají především na výrobu střešních oplechování, úžlabí, okapnic, lišt, oplechování komínů, ale také na falcované střešní krytiny.

logo capacco

Společnost PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. získala jako jediná společnost v posledních 60 letech jméno i mimo rakouské hranice svým vývojem, výrobou a prodejem střešních a fasádních systémů z hliníku. Rychle rostoucí, inovační podnik je dnes zastoupen na trhu v 16 evropských zemích. Skupina PREFA má sídlo v Rakousku a zaměstnává 320 pracovníků - 180 z nich v Rakousku. Více než 4.000 různých vysoce kvalitních hliníkových výrobků PREFA se vyrábí výhradně v Rakousku a Německu. Společnost velmi dbá na životní prostředí a na opětovnou recyklaci hliníku.

logo capacco

KJG a.s. je multimetalická společnost, která používá na zpracování materiály vysoké kvality. Ve svém portfóliu má sedm základních materiálů plus lakované plechy ve více jak 40 barevných odstínech. Zpracovává pozinkovaný, pozinkovaný barvený, hliníkový, hliníkový barvený, titanzinkový, měděný i nerezový plech.

logo capacco

Lindab je mezinárodní skupina, která vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuuje produkty a systémová řešení, která zjednodušují výstavbu a zlepšují vnitřní klima budov. Pro výrobky Lindab je charakteristická vysoká kvalita, snadná montáž, energetické úspornost a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Nezbytnou součástí dodávek Lindab jsou služby na velmi vysoké úrovni. To dohromady zvyšuje hodnotu pro zákazníky.

Okapový systém LindabRainline je nejkompletnější vyzkoušený systém pro odvodňování střech, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Nyní je na okapový systém Lindab Rainline poskytována ZÁRUKA 30let.

Systém LindabRainline se skládá z množství prvků, které jsou potřebné pro dokonalé odvodnění střech a je osvědčený a vyzkoušený na střechách v každém podnebí - v oblastech s velkým množstvím sněhu a silnými mrazy, stejně tak i v zemích, kde je velmi teplo a hodně slunečných dnů.

logo capacco

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Základ všech výrobků tvoří kvalitní ocelový plech od nejvýznamnějších světových hutí, od roku 2013 výrobu rozšířili o střešní krytiny z kvalitní hliníkové slitiny od norské společnosti Norsk Hydro.

logo capacco

Ruukki (dříve název Rannila) je odborníkem na zpracování kovů. Zabývá se výrobou profilovaných, povrchově upravených, ocelových plechů z kvalitní finské oceli. Tyto plechy je možné použít u novostaveb, ale pro svou nízkou hmotnost jsou rovněž vhodné při rekonstrukci, kde není možno použít těžkou krytinu (vzhledem ke stavu budovy).

logo capacco

Firma RHEINZINK byla založena roku 1966 firmou Grillo, Stolberger Zink a Vereinigten Deutschen Metallwerke. Dnes je RHEINZINK společností koncernu Grillo. Titanzinek RHEINZINK se používá na střechy, střešní vikýře, fasády a odvodnění střech. RHEINZINK je velmi oblíbený pro svoji estetiku a moderní reprezentativní vzhled. Díky dlouhé životnosti, bezúdržbovosti a dobré recyklovatelnosti je stále oblíbenějším materiálem pro odvodnění střechy - žlaby, svody, okapy.

RHEINZINK - systém odvodnění střech nabízí celou škálu tvarů a individuálních řešení. Zahrnuje půlkulaté i hranaté tvary žlabů, svodů dešťové vody, speciální tvary v běžných rozměrech a odpovídající příslušenství.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search