Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Pastovité omítky

Bílé a tónované pastovité omítky

Bílé a tónované pastovité omítky se škrábanou nebo rýhovanou strukturou. Vhodné na zateplovací systémy, fasády domů a plochy v exteriérech. Odstíny probarvených omítek podle vzorkovnic Mipa, NCS, Eurotrend, RAL a jiné, použité pigmenty jsou odolné UV záření a jsou světlostálé.

Mistral omítka akrylát, bílá a báze

Pastovitá akrylátová omítka, odolná povětrnostním vlivům, vysoká přilnavost k podkladu, zatíraná a rýhovaná struktura, zrno 0,5 - 3,0 mm. Použití: fasádní omítky, beton a zateplovací systémy s EPS.

Mistral omítka silikon, bílá a báze

Pastovitá silikonová omítka, propustná pro vodní páry, dlouholetá životnost, s obsahem aktivních látek proti plísním a řasám, zatíraná a rýhovaná struktura, zrno 0,5 - 3,0 mm. Použití: fasádní omítky, beton a zateplovací systémy s EPS a MW.

Mistral omítka silikon s vlákny, bílá a báze

Pastovitá silikonová omítka s vlákny, zvýšená mechanická odolnost, vhodná pro tmavé odstíny, zatíraná struktura, zrno 1,5 - 2,0 mm. Použití: fasádní omítky, beton a zateplovací systémy s EPS a MW.

Mistral omítka silika, bílá a báze

Pastovitá silikon-silikátová omítka s inovativní recepturou ExtraSan, vysoce hydrofobní a paropropustná, dlouholetá životnost fasády, zatíraná a rýhovaná struktura, zrno 1,5 - 2,0 mm. Použití: fasádní omítky, beton a zateplovací systémy s EPS a MW.

Mipa omítka akrylát, bílá a báze

Pastovitá akrylátová omítka, odolná povětrnostním vlivům, vysoká přilnavost k podkladu, zatíraná a rýhovaná struktura, zrno 1,5 - 3,0 mm. Použití: fasádní omítky, beton a zateplovací systémy s EPS.

Mipa omítka silikon, bílá a báze

Pastovitá silikonová omítka, propustná pro vodní páry, dlouholetá životnost, s obsahem aktivních látek proti plísním a řasám, zatíraná a rýhovaná struktura, zrno 1,5 - 3,0 mm. Použití: fasádní omítky, beton a zateplovací systémy s EPS a MW.

Mipa omítka silikát K2, bílá a báze

Pastovitá silikátová omítka, vysoce paropropustná, přirozená odolnost biotickému napadení, zatíraná struktura, zrno od 1,5 mm do 2,0 mm. Použití: fasádní silikátové omítky, beton a zateplovací systémy s MW.

Mipa omítka silikát K3, bílá a báze

Pastovitá silikátová omítka, vysoce paropropustná, přirozená odolnost biotickému napadení, zatíraná struktura, zrno od 1,5 mm do 2,0 mm. Použití: fasádní silikátové omítky, beton a zateplovací systémy s MW.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně
© Copyright 2024 STALAK spol. s r.o..

Search