Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Fasády, omítky, barvy

Akce-slevy

Míchání omítek a fasádních barev

Nabízíme míchání a prodej převážně silikonových interiérových, exteriérových – fasádních barev a omítek Mistral. Můžete si vybrat z několika vzorníků barev, většina je skladem ihned k odběru. Použitím kvalitních materiálů Mistral docílíte výrazně lepších výsledků a snadnější aplikace.

Interiérové barvy

Bílé a tónované malířské barvy pro nátěry stěn a stropů v interiérech jsou ideální pro použití v bytových prostorách, kuchyních, dětských pokojích, halách, chodbách, kancelářích a komerčních prostorech. Můžete si vybrat z široké škály odstínů barev podle vzorkovnic Mipa, NCS, Eurotrend, RAL a dalších.

Fasádní barvy

Fasádní barvy, bílé i tónované, jsou vhodné pro nátěry stěn a objektů v exteriéru. Tyto barvy mají vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a průmyslovým exhalacím. Použité pigmenty jsou navíc odolné vůči UV záření a zajišťují stálou barevnou stálost. Vzorkovnice Mipa, NCS, Eurotrend, RAL a další nabízejí širokou paletu odstínů barev, které jsou zpracovány s použitím těchto odolných pigmentů odolných vůči UV záření a zajišťujících světlostálost.

Pastovité omítky

Pastovité omítky, bílé i tónované, nabízejí škrábanou nebo rýhovanou strukturu, která je vhodná pro použití na zateplovacích systémech, fasádách domů a jiných exteriérových plochách. Na výběr jsou odstíny probarvených omítek podle vzorkovnic Mipa, NCS, Eurotrend, RAL a dalších. Použité pigmenty v těchto omítkách jsou odolné vůči UV záření a zajišťují jejich světlostálost.

Mozaikové omítky

Dekorativní kamínková omítka pro sokly, vysoce mechanicky odolná, omyvatelná, na vnější i vnitřní povrchy.

Zateplovací systém ETICS

Mistral TECTOTHERM jsou kontaktní zateplovací fasádní systémy s izolantem z expandovaného polystyrenu nebo minerální vlny. Systémy Mistral TECTOTHERM jsou certifikovány dle ETAG 004, splňují požadavky pro kvalitativní třídu A podle TP CZB 05-2007 a jsou registrovány v dotačním programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám.

Penetrační přípravky

Penetrační přípravky slouží k posílení a sjednocení nasákavosti povrchu a zvýšení přilnavosti následující vrstvy. Nabízíme také speciální přípravky určené k odstranění plísní a řas, a k ochraně proti graffiti a odstraňování graffiti.

Barvy na dřevo, kov a beton

Vodou ředitelné a rozpouštědlové základní barvy a emaily v bílé barvě nebo tónované v odstínech dle vzorkovnic MIPA, RAL, NCS, Eurotrend a jiné. Speciální samovypalovací barvy s teplotní odolností do 800°C, kovářská barvy, stříbřenka, měděnka, tabulovka a další.

Tónovací systém Mipa Mix 5.0

Kolorovací program pro tónování interiérových a fasádních barev, omítek, laků na kov a dřevo a lazur. Systém používá nejmodernější pigmentové pasty MIPA (výrobce MIPA A.G. Německo), které jsou použitelné pro tónování vodouředitelných i rozpouštědlových barev. Systém využívá vzorkovnice MIPA, Mistral Symhony, RAL, NCS, Eurotrend, Pantone a řadu firemních vzorkovnic.

Laky a lazury na dřevo

Vodou ředitelné a rozpouštědlové laky a lazury určené k povrchové úpravě dřeva v exteriérech a interiérech. Transparentní, v bílé barvě nebo tónované do více než 8.000 odstínů dle vzorkovnic MIPA, RAL, NCS a jiné.

Dodavatelé, výrobci:

Image
Image
Image

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search