Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Penetrační přípravky

Penetrační přípravky pro zpevnění a sjednocení nasákavosti podkladu, zvýšení přilnavosti následné vrstvy. Speciální přípravky pro odstranění plísní a řas, ochrana před grafiiti a likvidace graffiti.

Mistral Primer Elite

Vysoce hloubkový penetrační nátěr pod akrylátové, silikonové, siloxanové, latexové interiérové i fasádní barvy, akrylátové tmely a stěrky, sjednotí povrch a sníží nasákavost, zvýší přilnavost následného nátěru. Použití: omítky, zdivo, betonové panely, sádrokartón, pískovec, staré disperzní a silikonové nátěry.

Mistral Primer

Penetrační nátěr pod akrylátové, silikonové, siloxanové, latexové interiérové i fasádní barvy, akrylátové tmely a stěrky, sjednotí povrch a sníží nasákavost, zvýší přilnavost následného nátěru. Použití: omítky, zdivo, betonové panely, sádrokartón, pískovec, staré disperzní a silikonové nátěry.

Mistral Adhezní můstek

Vysoce přilnavý základní nátěr s obsahem jemného křemičitého písku pro problematické nesavé podklady. Použití: beton, cihly, fasádní EPS a XPS, dřevotříska, OSB desky.

Mistral Bílá penetrace

Penetrační "jemně plněný" nebo "hladký" bílý základní nátěr pod disperzní akrylátové, vinylové a silikonové interiérové barvy. Sníží a sjednotí nasákavost podkladu. Použití: sádrokartonové desky, sádrové stěrky, minerální omítky, zdiva a panely.

Mipa Silikonharz Tiefgrund LF

Vysoce hloubková silikonová penetrace s podílem siloxanu, prodyšná a hydrofóbní, sjednotí nasákavost podkladu a zvýší přilnavost dalšího nátěru. Použití: vápenocementové omítky, zdivo, beton, pískovec, vhodná pod silikonové a silixanové fasádní barvy.

Mipa Putzgrund

Univerzální bílá a pigmentovaná penetrace pod akrylátové a silikonové pastovité omítky, vysoká kryvost a plnivost, sjednotí povrch, zvýší přilnavost další vrstvy. Použití: na vyzrálé stěrkové vrstvy v zateplovacích fasádních systémech, na omítky, zdivo, betonový panel a sádrokarton.

Mistral Omítkový podklad

Univerzální bílá a pigmentovaná penetrace pod akrylátové a silikonové pastovité omítky, vysoká kryvost a plnivost, sjednotí povrch, zvýší přilnavost další vrstvy. Použití: na vyzrálé stěrkové vrstvy v zateplovacích fasádních systémech, na omítky, zdivo, betonový panel a sádrokarton.

Mistral Silikon Quarz bílá

Speciální sanační silikonová fasádní barva s obsahem křemenného písku a technických vláken pro vyplnění jemných rysek v omítkách, nebo jako kvalitní základní nátěr pod silikonové omítky, odolná povětrnostním vlivům a dešťům, hydrofobní a vysoce propustná pro vodní páry. Použití: nové i staré omítky, silikonové a disperzní barvy, zdivo, beton.

Mipa Putzgrund Silikat

Bílý silikátový základní i finální nátěr pod silikátové barvy a omítky pro interiéry i exteriéry, vysoce plnivý a odolný, bez konzervantů a změkčovadel, vyníkající přilnavost a kryvost. Použití: pod silikátové barvy a omítky pro interiéry i exteriéry, minerální povrch - beton, pískovec, přírodní kámen, minerální omítky.

Mipa Silikat Verdunner

Silikátové ředidlo a základní nátěr ke zpevnění minerálních podkladů a k vyrovnání nasákavosti silně nebo nerovnoměrně savých ploch, i k ředění silikátových barev a omítek, pro interiér a exteriér. Použití: vápenné a vápenocementové omítky, beton, pískovec, přírodní kámen, soudržné silikátové omítky a barvy.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně
© Copyright 2024 STALAK spol. s r.o..

Search