Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Pálené střešní krytiny

Akce-slevy

Pálené neboli keramické střešní krytiny se vyrábějí z klasického přírodního a ekologického materiálu z keramické hlíny. Výhodou pálených tašek je vzhledová a barevná stálost, velká odolnost vůči povětrnostním vlivům a jejich dlouhá životnost. Jde o léty osvědčený materiál.

BRAMAC keramicka RU13 KH

Výrobci pálených střešních krytin

logo bramac

Od roku 2012 dodává firma BRAMAC na český trh keramické střešní tašky.

Keramické tašky Bramac představují tradiční krytinu vyráběnou v Německu nejmodernější technologií z prvotřídních surovin. Jsou vhodné pro novostavby, rekonstrukce i pro památkově chráněné budovy. Špičkové povrchové úpravy keramických tašek vtisknou střeše jedinečný charakter.

Je to volba tradice, která je vyráběna nejmodernější technologií.

logo bramac

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukci. Dále vyrábí a dodává komplexní střešní systém včetně potřebných doplňků.

Pálená taška TONDACH je čistě přírodní produkt, který neškodí životnímu prostředí. Je stálobarevná, díky tomu nedochází ke změně barevnosti, má širokou škálu barevnosti, a díky povrchové úpravě se na ní neusazuje mech.

Moderní střecha Tondach dodá vašemu domu styl a eleganci.

logo bramac

Pálené střešní tašky patří již po tisíciletí mezi osvědčené střešní krytiny. Počátky výroby krytiny Creaton sahají až do roku 1884.

Při výrobě krytin Creaton se používají kvalitní vstupní suroviny spolu s nejmodernější technologií bezkontaktního výpalu v samostatných horizontálních H-kazetách. Propracovaný systém bočních a hlavových drážek chrání střechu před povětrnostními vlivy i při nízkých sklonech střechy. Nejširší nabídka barev v povrchových úpravách engob či glazur. Spodní podpůrná zpevňovací žebra poskytují tašce větší pevnost a zároveň rychle odvádí kondenzaci vzniklou na spodní straně krytiny.

logo bramac

Röben je součástí rodinného podniku, který vyrábí keramické stavební materiály již více než 160 let.

Z místních ložisek hlíny získáváme ideální surovinu pro výrobu cihel, klinkerových pásků, střešních tašek a střešního příslušenství. Tento přírodní keramický materiál kombinujeme v našich závodech s nejnovějšími technologickými řešeními a dlouholetými zkušenostmi.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search