Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Šindele

Akce-slevy

Plastové krytiny se vyrábějí ve formě šablon, desek nebo rolí. Plastové krytiny se vyrábí buď recyklací plastů (výhoda je nižší cena) nebo výrobou z nových nepoužitých materiálů (plastů) jako jsou PVC, polykarbonát, polyester, polyetylen, atd...

Plastové šablony se vyrábějí jako imitace břidlice, dřevěných došků a jiných krytin ve formě šablon. Výhoda je nižší cena a hmotnost oproti klasickým šablonám.

ekoternit 1

Sklolaminát je kompozitní materiál složený z polyesterové pryskyřice vyztužené skelnými vlákny. Charakteristickými vlastnostmi je pružnost, pevnost a vysoká odolnost vůči agresivnímu prostředí.

Výrobci plastových a sklolaminátových střešních krytin

logo ekoternit

Plastová střešní krytina EKOternit je vyráběna z recyklovaného plastu. Díky tomu se naše střešní krytina vyznačuje vysokou odolností jak proti povětrnostním vlivům, tak i mechanickému poškození a je prakticky nerozbitná. Vstupní materiál (recyklovaný plast) v procesu výroby střešní krytiny dále zušlechťujeme přidáváním různých aditiv, které zaručují u výrobku stálobarevnost, ochranu před UV zářením a dlouhou životnost.

ekoternit 780

ekoternit vzory

Mimo jiné krytina EKOternit tlumí hluk, odolává slunci, větru, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot. Krytina se po položení na střechu vlivem tepla dotvaruje podle podkladu čímž se střeše dokonale přizpůsobí. Díky vysoké tvárnosti lze krytinu navíc velmi úspěšně použít u půlkulatých částí střech, kde se jinak používá oplechování.

ekoternit 3313

logo capacco

Firma CAPACCO spol. s r.o. vznikla v roce 1995 a zabývá se zpracováním a recyklací plastů. Střešní krytinu vyrábíme od roku 1996 a je chráněna užitným vzorem u Úřadu průmyslového vlastnictví. 

Capacco je maloformátová skládaná střešní krytina. Používá se pro pokrývání šikmých a strmých střech.

Jesenická šablona - (SK1)má vzhled imitace břidlice a je vhodná pro použití na celobedněných střešních konstrukcích při sklonu střechy min 25°.
Rozměr: 345 x 345 mm

Velká šablona - (SK2)má vzhled imitace břidlice a je vhodná pro použití na celobedněných střešních konstrukcích při sklonu střechy min 25°.
Rozměr: 400 x 400 mm

Šupina (SK3)má vzhled imitace břidlice a je vhodná pro použití na celobedněných střešních konstrukcích při sklonu střechy min 20°.
Rozměr: 345 x 345 mm

 

logo ekoternit

Společnost REGRA PLAST spol. s r.o., provozuje výrobní závod, který se nachází v obci Obora u Loun a jeho hlavním produktem jsou střešní krytiny EUREKO z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu.

Drdlíkův dřevěný šindel – Eureko DDS
Eureko DDS II věrná plastová kopie dřevěného šindele, Eureko je lehká a odolná krytina, vhodná nejen k pokrývání střech, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd.Díky doplňkům DDU a DDN lze pak pokrývat a obkládat ty nejrozmanitější tvary.

Česká plastová šablona – Eureko CPS
vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin. Zajímavou novinkou je tzv. “vodní bariéra” proti vzlínání vody. Pro kvalitnější montáž je pak výrobek opatřen zcela novým dilatačním prvkem. Břidlicový povrch této maloformátové krytiny dodá Vašemu domu vyjímečný vzhled.

Eureko BNC - imitující pravou přírodní břidlici, lehká a dokonale tvarovatelná krytina vhodná pro rekonstrukce i novostavby, oblíbené při rekonstrukcích památek.


Eureko MODERNA - je určena na novostavby a modernější typy domů, i když své uplatnění nalezne i u rekonstrukcí.

 

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search