Po - Pá: 6:30 - 16:00 hod.
Sobota: zavřeno

+420 494 531 012
+420 777 796 794

Jama 2, Rychnov nad Kněžnou
e-mail: stalak@stalak.cz

Plechové střešní krytiny

Akce-slevy

Plechové střešní krytiny se řadí mezi tzv. „lehké střešní krytiny“. V minulosti se na plechové střechy používaly hlavně pozinkované plechy nebo měď bez dodatečných povrchových úprav. Pozinkovaný plech pak nahradil titanzinek a moderní ocelové krytiny s ochrannými vrstvami na bázi polyesterů a polyuretanů s velmi vysokou životností. V poslední době jsou velmi populární velkoformátové krytiny ze slitiny hliníku. U těchto krytin nehrozí koroze a jsou ekonomicky dostupné. Ochranné vrstvy chrání jádro krytiny a krytinu vůbec před vnějšími povětrnostními vlivy, UV zářením a korozí.

Výrobci plechových střešních krytin

logo bramac

Prefa se věnujeme výrobě hliníkových střešních a fasádních systémů.

Střešní taška byla prvním výrobkem z dnešního bohatého sortimentu produktů a jejich barev. V průběhu let se totiž paleta druhů výrobků, které se vyrábí výhradně ve výrobních závodech v Marktlu v Rakousku a ve Wasungenu v Německu, rozšířila na 4 000 produktů. V šedesátých letech byly zhotoveny první okapy. V 70. letech se zásluhou technologie Coil Coating charakteristickým znakem výrobků PREFA vedle trvanlivosti stal i jejich skvělý vzhled. Vývojem střešních šindelů v 80. letech a střešních šablon v 90. letech pokračoval postupně přechod od falcované střešní tašky ke střešnímu a fasádnímu systému.

logo bramac

KJG a.s. je multimetalická společnost, která používá na zpracování materiály vysoké kvality. Ve svém portfóliu má sedm základních materiálů plus lakované plechy ve více jak 40 barevných odstínech. Zpracovává pozinkovaný, pozinkovaný barvený, hliníkový, hliníkový barvený, titanzinkový, měděný i nerezový plech.

Strešní krytina UNI1 a UNI2 se vyrábí tvarováním za studena z ocelového nebo hliníkového plechu do tvaru vlnitého profilu s příčnými prolisy. Výrobní proces je zautomatizovaný a proto můžeme dodávat objednanou krytinu na požadovanou délku.

logo bramac

V roce 1956 byla založena malá klempířská firma v Lindhultu ve Švédsku. Později byly aktivity společnosti přesunuty do Båstadu na poloostrově Bjäre v jižním Švédsku. Zde byla v roce 1959 registrována společnost Lindab. Od té doby expanduje Lindab do celého světa.

Krytiny Lindab jsou lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled. Moderní materiál je předurčuje k užití na novostavby, současně jsou krytiny Lindab díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce starších objektů. Své uplatnění nachází v městské zástavbě i na venkovských staveních.

logo bramac

Lehká střešní krytina Ruukki je vyráběná profilováním povrchově upraveného ocelového plechu. Je vhodná pro zastřešení novostaveb, ale její vlastnosti ji předurčují též i pro použití při rekonstrukcích, kdy vzhledem ke stavu krovu či celé budovy není možné použít těžkou krytinu.

logo bramac

Zkušenosti v oblasti lakování plechových pasů systémem COIL COATING, špičkový technologický postup a precizní výroba dodávají našim krytinám vysokou kvalitu se zárukou životnosti až 65 let. Mateřská společnost METAL TRADE COMAX, a.s, je jedním z prvních představitelů kontinuálního lakování v Evropě a zároveň jediným výrobcem lakovaného plechu v České republice.

Plechová krytina COMAX® vyniká nízkou hmotností, snadnou a rychlou montáží, dlouhou životností, širokou barevnou škálou, stálobarevností a zároveň je 100% recyklovatelná. V sortimentu naleznete velkoformátové plechové krytiny pro krytí šikmých střech: COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA, TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®. 

logo bramac

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Základ všech výrobků tvoří kvalitní ocelový plech od nejvýznamnějších světových hutí, od roku 2013 výrobu rozšířili o střešní krytiny z kvalitní hliníkové slitiny od norské společnosti Norsk Hydro.

Plechové střešní krytiny Satjam mají univerzální použití, disponují vynikající odolností vůči nepříznivému počasí a v naší nabídce naleznete střešní krytiny v prvotřídním moderním provedení. Svým zákazníkům nabízíme střešní krytiny značek ROOF, GRANDE, ARAD, RAPID, BOND, Taurus, Rombo, Reno, Šindel a další.

logo bramac

Společnost Balex Metal,a.s. je dynamicky se rozvíjející podnik, který působí na Slovenském trhu od roku 1999. Od začátku svého působení se zabývá výrobou klempířských prvků, střešních a trapézových prvků.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně
© Copyright 2020 STALAK spol. s r.o..

Search