Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Střešní okna

Akce-slevy

Důležitost střešních oken spočívá v propustnosti přirozeného světla do prostoru půdních staveb. Oproti fasádním oknům mají střešní okna výhodu přímého dopadu světla bez stínění okolními domy.

stresni okna rotto 1

Střešní okna se mění. Současná střešní okna, to jsou výrobky nejvyšší kvality, které se vyznačují dlouhou životností, vysokou energetickou účinností, bezpečností a pohodlnou obsluhou. Stále častěji jsou standardní kyvná okna nahrazována jinými, konstrukčně modernějšími střešními okny.

Výrobci střešních oken

logo VELUX

Společnost Velux je mezinárodní firma, která položila své základy před šedesáti lety v Dánsku. Velux je řešení pro všechny potřeby, ať už hledáte cenově dostupná střešní okna s trojsklem v dřevěném i bezúdržbovém provedení nebo dálkově ovládaná střešní okna s prémiovým zasklením.

Elektrická střešní okna, rolety a žaluzie VELUX INTEGRA® poskytují pohodlí díky dálkovému ovládání. Přidejte VELUX ACTIVE with NETATMO k ovládání vašich produktů VELUX INTEGRA® a vytvořte zdravější vnitřní prostředí ve vašem domě. Rolety a žaluzie VELUX jsou navrženy v široké škále barev a velikostí pro vaše okna VELUX.

logo VELUX

FAKRO nabízí celou řadu inovativních řešení určených pro podkroví: dřevěná a plastová střešní okna s různou konstrukcí a způsoby otevírání, okna do plochých střech, světlíky, půdní schody, světlovody, markýzy pro fasádní okna a další příslušenství.

logo VELUX

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

stresni okna rotto

logo VELUX

Společnost FENESTRA střešní okna, s.r.o. je v současné době největším výrobcem střešních oken v České republice. Zárukou kvality střešních oken FENESTRA není pouze výběr těch nejkvalitnějších materiálů, použití moderních techologií, ale i důsledná kontrola po celou dobu výrobního procesu. Výsledky jsou přenášeny do identifikačního štítku každého výrobku. Tento systém zajišťuje deklarovanou kvalitu a umožňuje poskytnutí mimořádně vysoké záruky až 15 let.

logo VELUX

Společnost Truhlářství ZIMA s.r.o. patří k významným výrobcům dřevěných střešních oken a eurooken v České republice. Dlouholetá tradice výroby za použití nejmodernějších technologií je zárukou vysoké kvality výrobků. Výrobní prostory firmy se nachází v areálu bývalých dřevařských závodů v obci Potštejn ve Východních Čechách.

logo VELUX

Střešní okna Dakea podobně jako Rooflite jsou součástí portfolia společnosti Altaterra, kterou vlastní VKR holding. Dakea je mladá a dynamická značka, která chce nové zákazníky a je ochotná jim za to nabídnout hodně nadstandardní služby.

Střešní okna Dakea jsou k dispozici ve dřevěném a v plastovém provedení. Dakea se vyznačuje nejdelší zárukou na trhu se střešními okny, která platí na dobu 20 let. V závislosti na modelu je do balení střešního okna bezplatně přidána paropropustná manžeta případně i se zateplovacím rámem.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search