Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Suché a maltové směsi

Suché a maltové směsi

logo capacco

Historie PCI v České republice sahá do roku 1995, kdy vznikla dceřiná společnost firmy PCI Augsburg - PCI Stavební hmoty Česká republika. V létě 2006 byla úspěšně uzavřena akvizice společnosti Degussa Construction Chemicals koncernem BASF. Společnost působí na trhu pod názvem BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. V roce 2015 dochází k rozšíření produktového portfolia o oblast zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, ochranných nátěrů na dřevo, sanací a izolací železobetonových konstrukcí.

logo capacco

Jméno společnosti HASIT pochází ze zkráceniny jména německého majitele společnosti pana Haslbergera. Od privatizace společnosti se výroba soustředila hlavně na suché omítkové směsi a kromě toho i na vápenný hydrát a mleté vápno, ale už v podstatně menší míře, než v předchozí éře podniku. Společnost HASIT Šumavské vápenice a omítkárny s.r.o. je uznávaný partner architektů, prodejců stavebnin, zpracovatelů a stavebníků. Pro udržení vysoké kvality služeb zákazníkům otevřeli výrobní závod v Brně a obchodní sklad ve Mstěticích zajišťuje zásobování Středočeského kraje a Prahy.

logo capacco

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

logo capacco

Společnost Baumit je výhradním dodavatelem a distributorem stavebních hmot značky Baumit v České republice. Společnost Baumit vyrábí pastózní probarvené omítky a fasádní barvy Baumit. Moderní technologická zařízení splňují nejpřísnější ekologická kritéria. Ve výrobně v Brandýse, stejně jako v ostatních Baumit výrobnách v Evropě, jsou míchány špičkové omítkové materiály s jedinečnými vlastnostmi. Společnost dále vyrábí suché maltové, omítkové a betonové směsi, čímž vytváří velké možnosti pro zdění, omítání, sanace, renovace i zateplování.

logo capacco

Společnost KNAUF Praha s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších výrobců stavebních materiálů v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových produktů a systémů. Knauf se specializuje na výrobu systémů pro suchou výstavbu, podlahy, omítky a fasády. Systémy suché výstavby Knauf představují synonymum tepelné izolace a účinné ochrany proti hluku a požáru. Lité podlahy a vyrovnávací stěrkové hmoty Knauf na podlahy zajišťují rychlý postup výstavby. V portfoliu výrobků Knauf je i velmi široká oblast suchých maltových směsí a tzv. hobby programu, což je široká škála produktů pro hydroizolace, lepení a obkládání, penetrace a finální údržbu. Značka Knauf je vždy spojována s vysokou kvalitou produktů a nadstandardním odborným servisem, včetně poradenství a odborného zaškolování svých partnerů.

logo capacco

LB Cemix, s.r.o. je součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger – jednoho z předních evropských výrobců suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů, keramických materiálů a surovin. Na českém trhu patří mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. Nabízí ucelené systémové řady produktů, které jsou komplexním řešením od hrubé stavby až po finální úpravy.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search