Střechy: +420 777 796 731
Stavebniny: +420 777 796 730

Výdejní místo Chrudim:
tel.: 777 796 799

Zdící materiál

Zdící materiál

logo capacco

V šesti závodech vyrábí cihly Porotherm pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm. Pro náročnější zákazníky nabízí lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter. Součástí společnosti Wienerberger se stal také největší výrobce keramické střešní krytiny v České republice - produktová značka Tondach. Wienerberger vám nabízí komplexní řešení pro výstavbu vašeho domu jakožto keramické obálky. 

Pálené keramické cihly Porotherm - snadná a rychlá výstavba, trvanlivost a vynikající vlastnosti keramických cihel jsou přesvědčivými argumenty k volbě tohoto materiálu. Díky svým vlastnostem je cihla ideální téměř pro všechny typy staveb.

logo capacco

Vápenopískové zdicí prvky KMB SENDWIX se vyrábí v Bzenci již od roku 1912. Výroba pálených zdicích prvků PROFIBLOK nabízí zákazníkům kvalitní a léty ověřený systém včetně skládaných stropů. Ve výrobním závodě v Hodoníně se nyní vyrábí jak stropní vložky MIAKO tak stále oblíbené stropní vložky HURDIS. 

Rozsáhlá ložiska jemných křemičitých písků z oblasti Bzence – Přívozu jsou vynikající základní surovinou pro výrobu kvalitních suchých maltových směsí. Nový moderní závod má ve svém výrobním programu široký sortiment výrobků od cementových potěrů, lepidel, stěrkových hmot, vnitřních omítek až po zdící malty a tepelněizolační malty.

logo capacco

Nadnárodní koncern Xella International je v České republice zastoupena společností Xella CZ, s.r.o.. Xella tak u nás zastupuje proslulou značku pórobetonu YTONG. Výrobky značky YTONG jsou na našem trhu velmi dobře známé a oblíbené. 

YTONG je bílá tvárnice, která je vyrobena z vápna, písku, cementu a vody. Uvnitř obsahuje milióny vzduchových pórů, které jí také daly jméno: pórobeton. Název značky je odvozen z místa výroby a názvu technologie: Yxhult + Gasbetong = YTONG. Tento systém přesných hladkých tvárnic zlepšil tepelnou izolaci o 20%, zrychlil proces stavění a snížil stavební náklady. Od roku 1960 je na trhu přesná hladká tvárnice YTONG, kterou lze spojovat tenkovrstvou zdicí maltou do téměř bezespáré zdi.

logo capacco

PORFIX QPOR je komplexní stavební systém, který zahrnuje hladké tvárnice, tvárnice s kapsou, s perodrážkou a kapsou, příčkovky, U-profily, nosné i nenosné překlady, stropní nosníky a vložky, ale i zdicí maltu.

Tvárnice PORFIX QPOR vyžadují jen minimální množství zdicí malty. Obvodové zdivo z prvků ve vyhotovení pero-drážka dokonce nevyžaduje ve svislých spárách žádnou zdicí maltu. Přináší úsporu finančních prostředků nejen při stavbě domu, ale i při jeho provozu a vytápění. Jejich tepelně-izolační vlastnosti splňují požadavky norem na budovy a stavební konstrukce. Při doporučených konstrukcích obvodového zdiva není nutné investovat do zateplení. 

Tvárnice PORFIX QPOR jsou na dotek teplé a ve vytápěném interiéru vytváří teplota stěn pocit příjemné pohody. Vyšší povrchová teplota vnitřních stěn zabezpečuje s dostatečnou rezervou ochranu proti vzniku plísní. V létě zase materiály QPOR zabezpečují svou kombinací akumulačních a tepelně-izolačních vlastností ochranu před vnějším sálavým teplem bez investičně a provozně nákladných klimatizačních ventilačních systémů. Při stále rostoucích cenách energií jsou nízké tepelné ztráty a úspory nákladů na klimatizaci důležitým ekonomickým ale i ekologickým faktorem provozu budov.

logo capacco

Pórobeton Hebel vyrábí a prodává tvárnice, příčkovky, U profily a překlady pro jednoduché a přesné zdění. Produkty jsou vyrobeny z bílého pórobetonu, jsou zdravotně nezávadné a 100% recyklovatelné díky svému přírodnímu složení. 

Na jeho výrobu se kromě křemičitého písku používá vápno, cement, anhydrit, plynotvorná přísada a voda. Díky svému složení je 100%ně recyklovatelný. Vzduch, který je uzavřený v pórech tvárnic Hebel, je nejlepší přirozený izolant. Díky výborným tepelněizolačním vlastnostem tvárnic Vám Hebel zaručí finanční úsporu za vytápění. Rovněž příznivá cena výrobků Hebel a nízká spotřeba tenkovrstvé malty výrazně přispívají k celkovým úsporám nákladů na Vaši stavbu.

Dodáním od nás získáte

  • - Doprava hydraulickou rukou až k zákazníkovi
  • - Dodávky přesně na míru
  • - Rychlé dodání zboží v nejvyšší kvalitě
  • - Šetříme Vaše peníze - zbylé zboží možno vrátit zpět
  • - Doporučíme a zprostředkujeme montážní firmu

Proč zvolit STALAK

  • - Zpracování cenové nabídky - více variant
  • - Neustálý osobní kontakt se zákazníkem
  • - Odborný poradenský servis
  • - Spolupráce s projektanty
  • - Šetříme Váš čas - objednávky mailem, faxem, telefonicky, osobně

Search